O nas

NASZ ZESPÓŁPrzedstawiamy nasz zespół

Ryszard Ordziejewski OHRPOL Kalisz

WŁAŚCICIELRyszard Ordziejewski

Patrycjusz Ordziejewski - Cyklinowanie Kalisz

WYCENY, SKLEP, DZIAŁ HANDLOWYPatrycjusz Ordziejewski

tel. 695 118 975
Jakub Ordziejewski - Cyklinowanie Kalisz

WYCENY, REALIZACJA PROJEKTÓWJakub Ordziejewski

tel. 695 118 973

Mamy ponad 35-letnie doświadczenie w branży posadzkarskiej. Naszym Klientom zapewniamy usługi poparte fachowym doradztwem i wieloletnim doświadczeniem.

Ryszard Ordziejewski

Właściciel
https://cyklinowanie.kalisz.pl/wp-content/uploads/2021/03/podpis_white.png
https://cyklinowanie.kalisz.pl/wp-content/uploads/2021/03/O-0002-1.jpg
Podłogi drewniane Kalisz Cyklinowanie
Podłogi drewniane Kalisz Cyklinowanie

W branży posadzkarskiej jesteśmy obecni od 1983 roku.

Nasza firma to firma z tradycjami rodzinnymi. Wykonujemy usługi montażu podłóg: drewnianych, winylowych, tarasów, z obiektowych wykładzin pcv, dywanowych, sportowych. Zajmujemy się renowacją, czyszczeniem i konserwacją podłóg, schodów, tarasów, boisk ze sztucznej trawy. W naszym salonie i sklepie internetowym www.ohrpol.pl zakupisz wszystko co potrzebne do montażu i pielęgnacji podłóg. Nasze prace wykonywane są z użyciem profesjonalnych narzędzi z dbałością o jak najwyższą jakość świadczonej usługi.

Uznanie naszych klientów zyskała produkcja i profesjonalny montaż desek podłogowych dębowych. Podłogi przygotowujemy wg indywidualnych uzgodnień z klientami: grubość i szerokość deski, klasa drewna- ilość sęków czy bez sęków, stopień wyszczotkowania, fazy czy bez fazy, wybarwienie, stopień połysku: ultra mat, mat, satyna, połysk. Podłogi drewniane montujemy w domach, mieszkaniach, w których zastosowano tradycyjny system grzewczy z grzejnikami jak i ogrzewaniem podłogowym. Obsługujemy klientów prywatnych oraz instytucje.

Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Morelowej 1 w Kaliszu, gdzie można wybrać podłogę z naszej bogatej oferty. Oferujemy nie tylko sam zakup materiałów, ale również profesjonalny montaż wybranej przez Państwa podłogi. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem klejów, lakierów, olejów, impregnatów, lazur, środków pielęgnujących bez wychodzenia z domu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.ohrpol.pl

Naszym Klientom zapewniamy usługi poparte fachowym doradztwem i wieloletnim doświadczeniem, połączone z wysoką jakością używanych przez nas materiałów jak i usług. ZAPRASZAMY!

0123456789001234567890

lat doświadczenia

012345678900123456789001234567890

zrealizowanych projektów

01234567890012345678900123456789001234567890+

zadowolonych klientów

NASZ SPRZĘTSprzęt używany przez nas przy realizacji zleceń to najlepsze marki na rynku

Cykliniarki: Hummel, Cobra
Maszyny wielozadaniowe- Columbus, Tri Varo, Speedtronic
Sprzęt stolarski: Festool, Milwaukee
Sprzęt: Hilti, Milwaukee
Maszyny szlifujące: stacjonanre szlifierki, szczotkarki, frezarki
Frezarki do betonu, osuszacze
Montaż podłóg drewnianych i cyklinowanie Kalisz

Stawiamy na jakość

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą i dystrybutorem całego asortymentu wykładzin podłogowych, winylowych, dywanowych i sportowych firm: Tarkett, Forbo, Desso, Flotex, VinylTechLab. Posadzek żywicznych Tikkurila. Profesjonalnej chemii do instalacji wykładzin i podłóg drewnianych: Mapei, Murexin, Renove. Lakierów, olejów, impregnatów, lazur, środków pielęgnacyjnych: Osmo, Saicos, Blanchon, Hartzlack, Loba, Swish, Dr. Schutz.

Doradztwo i szkolenia

W trakcie upływu wielu lat naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę i fachowość. Nabraliśmy doświadczenia w doborze i montażu wszelkiego rodzaju podłóg i posadzek. Dzisiaj naszym klientom zapewniamy fachowe usługi i doradztwo połączone z najwyższą jakością stosowanych przez nas materiałów.

Po zakończonej realizacji oferujemy również szkolenia i produkty pielęgnujące, które utrzymują podłogi w należytej czystości i sprawności przez lata. Wszystko po to, aby wykonywane przez nas realizacje, podłogi, służyły jak najdłużej.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do tego, aby montowane przez nas podłogi były sprawne przez wiele lat. Dlatego w trosce o najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług i najwyższą jakość produktu, zdecydowaliśmy się na współpracę z wiodącymi Producentami. Każdą realizację obsługujemy samodzielnie, bądź z architektem lub projektantem wnętrz. Do każdego zadania podchodzimy fachowo, kompetentnie i kompletnie: od badania wilgotności i wytrzymałości podkładu, następnie przygotowanie i ewentualną naprawę podkładu cementowego, anhydrytowego lub innego oraz montaż podłóg drewnianych, winyli, wykładzin pcv i dywanowych, posadzek żywicznych, itp.

OHRPOL, 2021 © All Rights Reserved